USŁUGI

WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ POD KLUCZ

Firma Efekt spcializuje się w kompleksowym wykończeniu mieszkań pod klucz. Postaw na nasze doświadczenie aby cieszyć się pięknie wykończonym mieszkaniem.
Działamy na rynku od kilkunasty lat i wykończyliśmy setki mieszkań i domów.
Dzięki nam zaoszczędziś czas na doborze i zakupów materiałów budowlanych, wszystko zrobimy za Ciebie od początku do końca..

Mieszkanie Pod Klucz Kielce Wykończenia Mieszkań Remonty EFEKT

ADAPTACJA PODDASZY

Firma Efekt wykonuje profesionalne wykończenie poddaszy. Począwszy od instalacji stelarzu wykonaniu ocieplenia po montaz karton-gips, szpachlowanie i malowanie.
Świadome wykorzystanie różnej wysokości w pomieszczeniach i umiejętne ich wykończenie sprawią, że mogą być one być niezwykle atrakcyjne.
Postawcie Państwo na nasze kilkunastoletnie doświadczenie.
Aby zapewnić funkcionalne poddasza, powinna być zapewniona odpowiednia wysokość pomieszczeń pod skosami. Im wyższa ścianka i bardziej stromy dach, tym powierzchnia użytkowa na poddaszu będzie przede wszystkim większa, wyższa, wygodniejsza i łatwiejsza do urządzenia.

Mieszkanie Pod Klucz Kielce Wykończenia Mieszkań Remonty EFEKT

PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE

Efekt zajmuje się pracami ogólnobudowlanymi, wykonujemy takżę remonty domów, mieszkań, budynków instytucji publicznych.
Wykonujemy szereg usług wykończeniowo-budowlane takich jak malowanie, szpachlowanie agregatem natryskowym, tapetowanie, montaż karton-gips itp.ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!!!

Mieszkanie Pod Klucz Kielce Wykończenia Mieszkań Remonty EFEKT